Rytuały

Rytuały

Masaż Bogini – ok. 2,5 h / 350 zł

To mój autorski rytuał uhonorowania Twojego ciała i ważnego momentu Twojego życia w którym teraz się znajdujesz poprzez dotyk, uważność i miłość.

To masaż dla Ciebie tej, która jest gotowa spotkać się z Boginią w sobie, otworzyć przed nią szeroko ramiona i jednocześnie paść w jej objęcia. 

To masaż podarowany od Bogini we mnie dla Bogini w Tobie. Podczas nowiu lub pełni księżyca lub innej ważnej dla Ciebie daty celebrującej istotny moment Twojego życia, np. Twoje narodziny.

To masaż zadziany w cieple, spokoju, intymności, otwartości i szczerości. Wypowiadania na głos. Masaż w który, krok po kroku, wzajemnie się wprowadzimy. Pełen czułości, uważnej obecności i w poszanowaniu życiowej przestrzeni w której teraz jesteś. 

Celebracja Pierwszej Miesiączki

Celebracja Pierwszej Miesiączki – ok. 2,5h / 350 zł - 550 zł

To rytuał celebrujący pierwszą krew menstruacyjną dla Twojej córki. Dziewczynki, która przechodzi w nowy etap życia, bycie kobietą. 
Z mojej perspektywy to ważny czas dla kobiety, nie do powtórzenia. Warto zatrzymać się na ten wyjątkowy moment i uhonorować ten święty czas.

Rytuał przeprowadzany jest u Ciebie w domu lub w innej przestrzeni, którą uznasz wraz ze swoją córką za stosowną na ten czas. 
Pierwszy etap to osobiste spotkanie z Tobą i omówienie propozycji, które dla Was przygotuję i poprowadzę podczas celebracji. Po ustaleniu poszczególnych punktów programu dobranych do potrzeb i możliwości przychodzi czas na etap drugi czyli przeprowadzenie samej celebracji podczas której zaproszę kobiety do wspólnego świętowania. Przykładowe propozycje to m.in. wspólny krąg kobiet, tańce w kręgu itp.
Dodatkowo w ramach świętowania młoda kobietka otrzymuje ode mnie w prezencie swój pierwszy masaż relaksacyjny, na którego realizację umawiamy się w późniejszym terminie.

Pożegnanie Macicy

Pożegnanie Macicy – ok. 2,5 h / 350 zł

Kobieta po zabiegu usunięcia macicy jest bardzo często pozostawiona sama sobie.
Z chęci wsparcia jej w tym mocnym momencie życia proponuję od siebie rytuał pożegnania macicy, i niejednokrotnie miesiączki. 

To brama. 
Moment przejścia. 
Chwila zatrzymania.

Spotykamy się w dogodnym momencie, kiedy czujesz gotowość domknięcia i chęć rozpoczęcia nowego etapu w Twoim życiu. Wesprze nas w tym rozmowa, przeprowadzenie rytuału oraz relaksacyjny masaż całego ciała.

... jeżeli potrzebujesz Ty sama, lub jeżeli znasz kobiety w swoim otoczeniu proszę daj im znać...

Rytuał "Pożegnanie Macicy" przeszłam 3 lutego 2020... dzięki Agnieszce było to możliwe, Agnieszka była inspiracją… Operację usunięcia macicy miałam 14.03.2019, i od razu wiedziałam, że rok po operacji to czas żałoby, nie do końca wiedziałam co to znaczy w tym przypadku… skupiłam się na fizyczności, rekonwalescencji, myślałam, że żałoba wybrzmi sama, że czas leczy rany… Dopiero rytuał uzmysłowił mi ile aspektów nie było widzianych i zaopiekowanych. W czasie rytuału byłam w wielkim poruszeniu, był płacz, smutek, żal, poczucie przegranej, łzy, ale pojawił się także uśmiech i wdzięczność... Ten rytuał był pożegnaniem Macicy w jej formie fizycznej... Dzięki temu rytuałowi przejścia miałam poczucie, że dotykam sacrum... W poruszeniu, pełna wdzięczności.
Dorota

W celu umówienia się na sesję
zapraszam do kontaktu