Rytuały

Rytuały

Masaż Bogini – ok. 2 h / 350 zł

To mój autorski rytuał uhonorowania Twojego ciała i ważnego momentu Twojego życia w którym teraz się znajdujesz poprzez dotyk, uważność i miłość.

To masaż dla Ciebie tej, która jest gotowa spotkać się z Boginią w sobie, otworzyć przed nią szeroko ramiona i jednocześnie paść w jej objęcia. 

To masaż podarowany od Bogini we mnie dla Bogini w Tobie. Podczas nowiu lub pełni księżyca lub innej ważnej dla Ciebie daty celebrującej istotny moment Twojego życia, np. Twoje narodziny.

To masaż zadziany w cieple, spokoju, intymności, otwartości i szczerości. Wypowiadania na głos. Masaż w który, krok po kroku, wzajemnie się wprowadzimy. Pełen czułości, uważnej obecności i w poszanowaniu życiowej przestrzeni w której teraz jesteś. 

Celebracja Pierwszej Miesiączki

Celebracja Pierwszej Miesiączki – ok. 2,5h / 350 zł - 550 zł

To rytuał celebrujący pierwszą krew menstruacyjną dla Twojej córki. Dziewczynki, która przechodzi w nowy etap życia, bycie kobietą. 
Z mojej perspektywy to ważny czas dla kobiety, nie do powtórzenia. Warto zatrzymać się na ten wyjątkowy moment i uhonorować ten święty czas.

Rytuał przeprowadzany jest u Ciebie w domu lub w innej przestrzeni, którą uznasz wraz ze swoją córką za stosowną na ten czas. 
Pierwszy etap to osobiste spotkanie z Tobą i omówienie propozycji, które dla Was przygotuję i poprowadzę podczas celebracji. Po ustaleniu poszczególnych punktów programu dobranych do potrzeb i możliwości przychodzi czas na etap drugi czyli przeprowadzenie samej celebracji podczas której zaproszę kobiety do wspólnego świętowania. Przykładowe propozycje to m.in. wspólny krąg kobiet, tańce w kręgu itp.
Dodatkowo w ramach świętowania młoda kobietka otrzymuje ode mnie w prezencie swój pierwszy masaż relaksacyjny, na którego realizację umawiamy się w późniejszym terminie.

Pożegnanie Macicy

Pożegnanie Macicy – ok. 2,5 h / 350 zł

Kobieta po zabiegu usunięcia macicy jest bardzo często pozostawiona sama sobie.
Z chęci wsparcia jej w tym mocnym momencie życia proponuję od siebie rytuał pożegnania macicy, i niejednokrotnie miesiączki. 

To brama. 
Moment przejścia. 
Chwila zatrzymania.

Spotykamy się w dogodnym momencie, kiedy czujesz gotowość domknięcia i chęć rozpoczęcia nowego etapu w Twoim życiu. Wesprze nas w tym rozmowa, przeprowadzenie rytuału oraz relaksacyjny masaż całego ciała.

... jeżeli potrzebujesz Ty sama, lub jeżeli znasz kobiety w swoim otoczeniu proszę daj im znać...

Rytuał Holi

Rytuał Holi Masaż – ok. 90 min. / 290 zł

HOLI MASAŻ to mój autorski masaż całego ciała o charakterze terapeutycznym.  Skład jakości w nim zawartych budowany był przez ponad 10 lat mojej praktyki zawodowej. Włączyłam do niego to, co najlepsze bazując na własnych doświadczeniach, obserwacjach i rozmowach z Klientkami. 

HOLI MASAŻ czyli ujęcie całej Twojej osoby holistycznie, tzn. obejmujące pracę na poziomie fizycznym, energetycznym, emocjonalnym i mentalnym.

To sesja o charakterze relaksacyjno - regeneracyjnym,
to doświadczanie luksusu dla Twojego ciała, duszy i serca,
to pieszczota dla zmysłów, bo masaż wzbogacony jest o aroma i muzykoterapię,
to integracja procesów i doświadczeń zachodzących w Tobie.

HOLI z ang. święty, to jakość, która manifestuje się w masażu poprzez:
- położenie się na stole z intencją poddania się i przyjęcia regenerującego masażu na Twoje ciało, czyli puszczenie kontroli, nadmiernej aktywności intelektualnej i fizycznej (bycie tu i tam, załatwianie tego i owego) i pozwolenia sobie na uczciwy wypoczynek,
- czuły i uważny dotyk wspierający integrację aspektu boskości w Tobie, czyli świadomość, ze Twoja natura jest zawsze czysta i niewinna, pełna blasku i mocy, bez względu na to jakie decyzje wcześniej podjęłaś, jakich czynów, zachowań, myślokształtów na swój temat się dopuściłaś, 
- zgodę na rozpuszczanie blokad i zastojów w miejsce których wspólnie zapraszamy boskie światło, boską moc i boską miłość,
- pozwolenie sobie na stan poczucia błogiego relaksu i uzdrowienia.

Piersi Bogini

Piersi Bogini – ok. 120 min. / 350 zł

Zapraszam Cię w niesamowitą przestrzeń Twojej kobiecości. Z wdzięcznością w sercu za Twoje zaufanie przygotowałam dla Ciebie coś odżywczego i zasilającego czyli sesje Piersi Bogini.

To dwugodzinne spotkanie podczas którego w kameralnej i przytulnej atmosferze delikatnych dźwięków i wspierającej aromaterapii:

- Twoja historia – rozmowa terapeutyczna czyli zasiadamy wspólnie ze sobą i na spokojnie przeznaczamy czas tylko dla Ciebie i Twoich piersi,
- zaczynamy od krótkiej medytacji i pracy z oddechem,
- zapalamy świeczkę w wybranej przez Ciebie intencji na ten czas,
- rozmawiamy, dajemy przestrzeń na ewentualne emocje, obawy, lęki czy radości, pozwalamy, aby pokazało się to, co potrzebne do uzdrowienia lub uświęcenia,
- wchodzisz w bliskość ze swoją kobiecością, w ciepłą, czułą i uważną relację ze swoimi piersiami,
- przedstawiam Ci praktykę automasażu piersi, uczysz się jej i zapoznajesz się z konkretnymi ruchami – powtarzamy to dwu, trzykrotnie tak, aby Twoje ciało zapisało sobie nowe jakości w ciele,
- jest tez czas na Twoje pytania do mnie,
- zakańczamy sesję medytacją i pracą z oddechem.

Aby wszystkie wiadomości, odczucia i wrażenia zintegrowały się w Tobie zapraszam Cię na relaksacyjny masaż Piersi Bogini – a w tym również dekoltu, szyi, karku, twarzy, głowy, barków, ramion i dłoni. Masuję, a Ty dajesz sobie pozwolenie na to, bym o Ciebie zadbała, abyś mogła odetchnąć poddając się energii przyjmowania. Korzystam z bogactwa ruchów shiatsu, lomi lomi nui, drenażu limfatycznego i masażu klasycznego.

Zalety masażu piersi:

  • jędrność i odżywienie piersi – zwłaszcza przez regularną praktykę, wzmacniasz je pomimo zmian zachodzących w Twoim ciele (np. starzenie się, przebyta ciąża, spadek wagi),
  • pewność siebie i poczucie swojej atrakcyjności – czujesz się w dobrze swoim ciele, a zadbany przez Ciebie biust dodaje Ci pewności siebie,
  • wsparcie zdrowotnie – podczas masażu zwiększa się przepływ krwi w obszarze klatki piersiowej stymulując produkcję hormonów usuwających komórki chorobowe, zwiększa również szanse na wykrycie niepokojących zmian, ponadto dotleniasz i usuwasz toksyny,
  • witalność– podczas masażu wydzielają się hormony: estrogen, prolaktyna, oksytocyna, które opóźniają procesy starzenia, skóra wygląda młodziej i jest bardziej elastyczna, a Ty pozostajesz w poczuciu ukochania siebie samej i jeżeli był wcześniej, to po masażu zdecydowanie opada poziom stresu,

W cenie:

- Twoja historia – rozmowa terapeutyczna
- nauka automasażu piersi,
- masaż Piersi Bogini,
- olejek do masażu piersi,
- kwarc różowy,
- ilustracja dedykowana sesji,
- niespodzianka ode mnie.

 

Rytuał "Pożegnanie Macicy" przeszłam 3 lutego 2020... dzięki Agnieszce było to możliwe, Agnieszka była inspiracją… Operację usunięcia macicy miałam 14.03.2019, i od razu wiedziałam, że rok po operacji to czas żałoby, nie do końca wiedziałam co to znaczy w tym przypadku… skupiłam się na fizyczności, rekonwalescencji, myślałam, że żałoba wybrzmi sama, że czas leczy rany… Dopiero rytuał uzmysłowił mi ile aspektów nie było widzianych i zaopiekowanych. W czasie rytuału byłam w wielkim poruszeniu, był płacz, smutek, żal, poczucie przegranej, łzy, ale pojawił się także uśmiech i wdzięczność... Ten rytuał był pożegnaniem Macicy w jej formie fizycznej... Dzięki temu rytuałowi przejścia miałam poczucie, że dotykam sacrum... W poruszeniu, pełna wdzięczności.
Dorota

W celu umówienia się na sesję
zapraszam do kontaktu