Masaże

Masaże

Rytuał Holi Masaż – ok. 90 min. / 290 zł

HOLI MASAŻ to mój autorski masaż całego ciała o charakterze terapeutycznym.  Skład jakości w nim zawartych budowany był przez ponad 10 lat mojej praktyki zawodowej. Włączyłam do niego to, co najlepsze bazując na własnych doświadczeniach, obserwacjach i rozmowach z Klientkami. 

HOLI MASAŻ czyli ujęcie całej Twojej osoby holistycznie, tzn. obejmujące pracę na poziomie fizycznym, energetycznym, emocjonalnym i mentalnym.

To sesja o charakterze relaksacyjno - regeneracyjnym,
to doświadczanie luksusu dla Twojego ciała, duszy i serca,
to pieszczota dla zmysłów, bo masaż wzbogacony jest o aroma i muzykoterapię,
to integracja procesów i doświadczeń zachodzących w Tobie.

HOLI z ang. święty, to jakość, która manifestuje się w masażu poprzez:
- położenie się na stole z intencją poddania się i przyjęcia regenerującego masażu na Twoje ciało, czyli puszczenie kontroli, nadmiernej aktywności intelektualnej i fizycznej (bycie tu i tam, załatwianie tego i owego) i pozwolenia sobie na uczciwy wypoczynek,
- czuły i uważny dotyk wspierający integrację aspektu boskości w Tobie, czyli świadomość, ze Twoja natura jest zawsze czysta i niewinna, pełna blasku i mocy, bez względu na to jakie decyzje wcześniej podjęłaś, jakich czynów, zachowań, myślokształtów na swój temat się dopuściłaś, 
- zgodę na rozpuszczanie blokad i zastojów w miejsce których wspólnie zapraszamy boskie światło, boską moc i boską miłość,
- pozwolenie sobie na stan poczucia błogiego relaksu i uzdrowienia.

Lomi Lomi Nui – ok. 75 min. / 250 zł

To głęboko relaksacyjny masaż całego ciała pochodzący z Hawajów. 
Lomi Lomi Nui to uczta dla zmysłów, która w naturalny i łagodny sposób leczy duszę i ciało. Przywraca harmonię i równowagę przepływu energii w ciele. 
Ciało pod wpływem tego masażu uwalnia się z nadmiernego stresu, rozluźnia się i balansuje. Hawajski masaż miękko i łagodnie pobudza ciało człowieka do pozbycia się zgromadzonych napięć  i blokad oraz mobilizuje organizm do samoregulacji.

Abhyanga – ok. 70 min. / 250 zł

Masaż całego ciała, który jest kompleksowym zabiegiem gdyż, działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym.
Masaż przywraca właściwy przepływ sil witalnych w organizmie. 
Pobudza krążenie krwi i limfy, usprawnia proces przemiany materii oraz oczyszcza organizm z toksyn. Działa kojąco i uspokajająco na system nerwowy, relaksuje, eliminuje stres, usuwa zmęczenie. 
Masaż wykonywany jest na ciepłym oleju sezamowym.

Mana Lomi – ok. 60 min. / 200 zł

Mana Lomi to autorski masaż dr Makala Yates z Hawajów.
To terapeutyczny masaż całego ciała. 
Pozwala zrelaksować się i uwolnić od stresu. Masaż działa wielopoziomowo.
Podczas sesji masowane są również kości, które przechowują pamięć. 
Spokojny i głęboki dotyk uwalnia z ciała zbędne napięcia i blokady.
Masaż jest polecany dla osób, które cierpią na problemy psychosomatyczne, czują zastój, potrzebują uwolnić się od zgromadzonych przez lata w ciele napięć związanych z trudnymi doświadczeniami.

Masaż

Zanzibar – ok. 60 min. / 200 zł

Masaż Afrykański to niespotykane i fantastyczne doznanie, wyzwalające pozytywną energię, przy dźwiękach afrykańskich i hinduskich rytmów. Ścieżka dźwiękowa przeplatana jest utworami bardzo spokojnymi i dynamicznymi. Wszystko po to, aby znaleźć harmonię między relaksem i równowagą energetyczną. Taka zmiana konwencji pozwala na głębokie odprężenie i doładowanie energetyczne. 
Masaż wykonywany jest na ciepłym oleju kokosowym.

Kalari – ok. 60 min. / 200 zł

To ajurwedysjki masaż całego ciała, który przywraca harmonijny przepływ energii w ciele, zapewnia głęboki relaks, eliminuje stres, usuwa zmęczenie, poprawia krążenie krwi i limfy, polepsza stan skóry, przywraca jej gładkość i elastyczność, reguluje układ trawienny, wzmacnia mięśnie i naczynia krwionośne, usuwa sztywność stawów i zmniejsza ryzyko kontuzji, wzmacnia kości dzięki temu, że poprawia wydolność ciała  i krążenia, wzmacnia wszystkie tkanki i układy ciała, w tym immunologiczny. 
Masaż wykonywany jest na ciepłym oleju sezamowym.

Hollywood Lifting Massage – ok. 45 min. / 170 zł

To masaż twarzy pozwalający utrzymać skórę twarzy i szyi w bardzo dobrej kondycji.  Poprawia krążenie  i przywraca doskonałą wymianę składników odżywczych i tlenu, zwiększa napięcie mięśni, rozjaśnia  i wyrównuje koloryt skóry, długotrwale nawilża, odbudowuje barierę wodno-lipidową, wygładza, zmiękcza  i likwiduje łuszczenia skóry, nadaje twarzy bardziej regularny owal, pobudza do szybszego efektu liftingująco-napinającego, działa anti-aging i wyraźnie spłyca zmarszczki, relaksuje. 

Shiroabhyanga – ok. 45 min. / 170 zł

Obejmuje swym działaniem głowę, kark, szyję , barki, dekolt i twarz likwidując napięcia tam zgromadzone. Masaż ten ma działanie terapeutyczne, przynosi ukojenie, relaks, odprężenie na poziomie psychicznym i fizycznym. Poprawia krążenie krwi w mózgu. Ciepły olej sezamowy rozprowadzony na głowie wnika głęboko w skórę głowy przez cebulki włosów. Odżywia, nawilża i wzmacnia je oraz skórę głowy zapobiegając wypadaniu włosów i przedwczesnemu siwieniu. 

Masaż

Masaż Prenatalny – ok. 45 min. / 170 zł

Masaż prenatalny stabilizuje poziom hormonów, obniża zwiększoną częstotliwość uderzeń serca, usprawnia krążenie chłonki - zmniejsza obrzęki, dotlenia i odżywia tkanki, zapobiega powstawaniu żylaków, rozluźnia napięte oraz wzmacnia słabe mięśnie, likwiduje wzmożoną bolesność oraz napięcie tkanek, uspokaja  i poprawia kondycję psychofizyczną.
Masaż jest przeznaczony dla pań, które zaczęły drugi trymestr.

Masaż brzucha i twarzy - ok. 60 min. /170 zł

Masaż brzucha potrafi mieć bardzo głębokie działanie pod różnymi kątami: rozluźnia i uwolnienia emocjonalne, poprawia trawienie, przynosi ulgę w bólach miesiączkowych, w bólach pleców, oswobadza oddech, poprawia posturę, polepsza krążenie krwi i drenaż płynów, polepsza samopoczucie.

Masaż Brzucha wykonywany jest w oparciu o techniki:

  • Osteothai ® Zoga ® Therapy
  • tajski masaż brzucha,
  • osteopatię wisceralną,
  • masaż klasyczny,
  • terapię czaszkowo-krzyżową.

Masaż brzucha wpływa pozytywnie i wspierająco na: kontakt z emocjami, nerw błędny i oś mózgowo-jelitową, “zmiękczanie” brzucha, blizny pooperacyjne, mobilność tkanki tłuszczowej, detoksykację sieci większej, uwalnianie otrzewnej, uwalnianie jelita grubego, uwalnianie krezki, pracę z mięśniem lędźwiowym większym, przeponę miedniczną i przeponę oddechową, gradient ciśnień: jama brzuszna, klatka piersiowa, czaszka, relację wątroba / przepona oddechowa, wątrobę, nerki, osierdzie: mobilność i witalność, uwolnienie kości krzyżowej, integrację oś-obwód.

Szczotkowanie ciała i twarzy na sucho

Szczotkowanie ciała i twarzy na sucho - ok. 40 min. / 120 zł

Szczotkowanie na sucho to bardzo przyjemny i relaksujący zabieg, dający efekt odprężenia i dobrego samopoczucia.

Do wykonania szczotkowania całego ciała korzystam, aż z 6 szczotek o różnej twardości włosia!

Szczotkowanie ciała i twarzy na sucho daje cudowne efekty: poprawia krążenia krwi i limfy, oczyszcza ciało z toksyn, redukuje obrzęki, złuszcza martwy naskórek, redukuje cellulit, poprawia wygląd starych rozstępów i zapobiega tworzeniu się nowych, czyni bardziej jędrną i gładką skórę, jest sposobem na wrastające włoski, rozluźnia napięte mięśnie, poprawia samopoczucia i koloryt skóry.

Przeciwwskazania do szczotkowania to: żylaki, trądzik, zmiany skórne, ciąża, duża ilość pieprzyków i znamion, rany, podrażnienia skóry, skóra atopowa, choroby skóry (np. łuszczyca), nowotwory.

Szczotkowanie możesz też połączyć z wybranym przez siebie masażem.

Zapraszam do skorzystania z pakietów: 

  • 1 000 zł - przy zakupie 10 masaży z góry + gratis masaż dłoni i stóp - czas wykorzystania 3 miesiące
  • 550 zł - przy zakupie 5 masaży z góry + gratis masaż stop - czas wykorzystania 2 miesiące

 

Dotyk Motyla – ok. 10 min. / 100 zł

To bardzo delikatny dotyk stosowany, aby rozpuścić "zbroję", uzdrowić traumatyczne doświadczenia, uwolnić blokady i przywrócić przepływ energii.
Ze względu na łagodny charakter dotyku, technika wspomaga uzdrowić zarówno fizyczne, jak i emocjonalne traumy. Pomaga osobom z doświadczeniami przemocy poczuć się bezpiecznie, gdy są dotykane.
Dotyk podczas masażu jest bardzo lekki i delikatny jak muśnięcie skrzydłami motyla, a sam masaż wykonuję poprzez ubranie lub bezpośrednio na skórze.

Kryształowa sesja – ok. 20 min. / 100 zł

To oczyszczanie i energetyzowanie czakr (centra energetyczne w ciele człowieka) za pomocą kryształowego wahadełka w otuleniu pola energetycznego przez kryształy.

Sesje kryształowe są dla mnie jak oczyszczająca kąpiel.Mam poczucie, że oczyszczają mnie ze złej energii, która mnie przytłacza, uspokajają i ściągają blokady.Po sesji czuję się jakbym wzięła głęboki oddech i zrzuciła troski i lęki.Łatwiej mi wsłuchiwać się w moje serce, odczytywać jego sygnały i podążać za nimi.Usuwają jakby nagromadzony energetyczny brud i odkrywają to, co nazwałabym, prawdziwą mną ;)Sesje pomogły mi w trudnych momentach, łatwiej stawić się do życia z dobrą energią.Nie sądziłam, że tak silna jest moc kamieni i Agnieszki, która czyni z sesji duchowe przeżycie.
Marta Renk

W celu umówienia się na sesję 
zapraszam do kontaktu