Agnieszka Szczepańczyk – Bouazza

Nazywam się Agnieszka Szczepańczyk – Bouazza i jestem holistyczną masażystką ciała i duszy. Uczę kobiety świadomej miłości do siebie i swojego ciała.

Moje kilkunastoletnie doświadczenie pracy z kobietami pozwala mi na realizację autorskiego sposobu prowadzenia sesji w gabinecie. Spotykając się z Tobą robię to wielopłaszczyznowo. Dotykam zarówno warstwy fizycznej, energetycznej, jak i mentalnej oraz emocjonalnej. Dzięki temu biorę pod uwagę całą Twoją osobę.

Sesje masaży przybierają terapeutyczny charakter podczas których dochodzi do uruchomienia procesu uzdrowienia rozproszonych, pogubionych, wypartych czy niechcianych części Ciebie.

Gabinet Masaże dla Kobiet to przestrzeń w której ważne jest dla mnie indywidualne podejście do Ciebie, wysoka jakość prezentowanych przeze mnie usług oraz prowadzenie Cię w procesie wchodzenia w coraz bliższą relację z samą sobą i swoim ciałem. Przychodząc do mnie możesz być pewna, że moja postawa i nastawienie do pracy pełne jest szczerego zaangażowania i czystych intencji.

Mimo rosnącego doświadczenia odczuwam potrzebę stałego rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności. Ufam, ze trafiam moimi kompetencjami do Ciebie stwarzając Ci możliwość doświadczania miłości do siebie i swojego ciała poprzez uzdrawiającą moc kojącego dotyku.

Agnieszka Szczepańczyk – Bouazza masaż