Czytanie duszy - sesje online

Czytanie duszy - sesje online

Czym jest Czytanie Duszy i na czym ono polega?

Czytanie Duszy jest techniką umożliwiającą Ci spotkanie się z Twoimi Przewodnikami i Opiekunami Duchowymi, która polega na przekazaniu Ci odpowiedzi od nich na zadane przez Ciebie pytania czy prośby. Przewodnicy i Opiekunowie Duchowi to czyste esencje energetyczne (przybierające różne formy, np. Anioła Stróża), za pomocą których Siła Wyższa kontaktuje się z Twoją duszą podczas sesji.

Sesja Czytania Duszy rozpoczyna się rozmową z Tobą o tym, o co chcesz zapytać, co teraz w Twoim życiu jest żywe, domagające się wyjaśnienia bądź zrozumienia, czy tez uleczenia. W tym czasie klaruje nam się główny temat, który wnoszę do Przewodników i Opiekunów Duchowych.
Proszę o Twoja zgodę na Czytanie i rozpoczynam sesję.

Podczas sesji gruntuję się i osadzam, mentalnie schodzę w przestrzeń serca i łączę się z Siłą Wyższą prosząc Twoich Przewodników i Opiekunów Duchowych o przekazanie odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.

Czytając Duszę przekazuję Ci obrazy, które pojawiają się jeden za drugim przed moim mentalnym wzrokiem pod postacią konkretnych odczuć, stanów, scen czy symboli.

Moją rolą w Czytaniu Duszy to rola wyłącznie przekaźnika informacji od Twoich Przewodników i Opiekunów Duchowych.

Kiedy warto zrobić sobie Czytanie Duszy?

Wtedy, kiedy czujesz, ze potrzebujesz wsparcia, rozjaśnienia, uzdrowienia.
Kiedy podjęte przez Ciebie próby na planie fizycznym nie do końca dają Ci wewnętrzny spokój, zrozumienie lub jasność w konkretnych tematach.

Czytanie duszy

Czego mogę spodziewać się po sesji Czytania Duszy?

To za każdym razem jest inaczej… moje doświadczenie pokazuje mi, ze już podczas trwania samej sesji bardzo często dochodzi do uzdrowienia, do uwolnienia, do zrozumienia.

Odpowiedzi, które pojawiają się podczas czytania nie zawsze są tymi, które umysł chciałby dostać, ale za to zawsze tymi, z którymi rezonuje Twoje serce.

Spokój, radość, wdzięczność ... to dzisiaj we mnie po wczorajszym Czytaniu Duszy u Ciebie Aga. Dziękuję za sposób w jaki jesteś w tym procesie. Z pełnym zaufaniem oddałam się w Twoje ręce. Jak zawsze, zresztą :) Dziękuję za wszystkie obrazy, które stworzyłaś słowami. Tak pięknie to robisz. Dzięki temu przyjmuję wszystko. Nawet to, co bywa trudne.  Z Tobą u boku dzieją się cuda. Jak dobrze, że sobie na to pozwalam, jak dobrze, że sobie to daję :*
Joanna
Czytanie z Agą bardzo mi pomogło. Miało miejsce w ważnym momencie mojego życia, tuż przed pewnym wydarzeniem, które wywoływało we mnie dużo emocji. Spotkanie z Agą dało mi wewnętrzne poczucie spokoju i ładu, ugruntowało mnie, wzmocniło poczucie, że wszystko jest i będzie dobrze. W trakcie czytania pojawiły się i łzy i śmiech, dużo było poruszeń i wzruszeń. Jednocześnie cały czas czułam spokój. W momencie gdy w życiu nastąpiło to wydarzenie czułam, że mam wsparcie, że jestem "prowadzona". Miałam czujność na to co się dzieje i większą tego świadomość. Bardziej umiałam się w tej sytuacji odnaleźć i być w niej dla siebie dobra i łagodna. Cieszę się, że nie miałam wcześniej żadnych oczekiwań, tylko zaufanie do Agi. Wiedziałam, że będzie tak jak ma być i tak było, najlepiej. Aga potrafi pięknie w tym być i towarzyszyć. Bardzo jestem za to wdzięczna.
Anna
Czytanie duszy z Agą to było piękne doznanie, trudno mi ubrać to doświadczenie w słowa. Trzeba to po prostu przeżyć. Odczuwam to jako pewien wgląd do źródła siebie i jednocześnie piękny uzdrawiający proces. Aga na początku naszego spotkania rozmawiała ze mną, pomogła mi doprecyzować temat, z którym chciałabym pracować. Czytanie czułam jak piękną opowieść, jak piękne obrazy, które były takie realne i przepełnione emocjami mnie samej. Wiele zdań wypowiadanych podczas czytania dotykały głęboko mnie, wzruszały i jednocześnie otulały. Po naszym spotkaniu czułam się taka lekka jakbym spadła ze mnie tona betonu. Cudnie było siebie zobaczyć taką z tamtych lat w widzeniu Agnieszki.
Anita

Jak przygotować się do sesji?

Przede wszystkim zadbaj o swój komfort.
Zarezerwuj sobie czas, do ok. 2h.
Sesja zwykle trwa do 1,5 h, ale przeznacz sobie jeszcze chwilę dla siebie, żeby po czytaniu spokojnie wypić herbatę czy sobie po prostu posiedzieć, pooddychać, aby zintegrować w sobie to doświadczenie.
Potrzebujesz odosobnienia, ciszy i dostępu do Internetu.
Sesję prowadzę przez Skype: ajlowiuuu lub Whatsapp 504 910 442.
Niezależnie od tego czy korzystasz z komputera czy z telefonu wycisz proszę wszystkie dźwięki i wibracje.

Inwestycja i kontakt

Cena sesji to 200 zł.

Płatność przelewem na konto 37 1050 1575 1000 0097 0540 2270 na dzień przed sesją lub podesłanie potwierdzenia przelewu mailem na adres: agnieszka@masuje.info.

Wpłaty za sesje są bezzwrotne w przypadku rezygnacji lub niemożności pojawienia się na Czytaniu Duszy. Zmiana terminu możliwa jest na 24h przed umówionym spotkaniem, na które obie strony szanując siebie wzajemnie zobowiązują się być o czasie.

W celu umówienia się na sesję
zapraszam do kontaktu